Ürolojik hastal─▒klarla ilgili her türlü ameliyatlar;

Tümör, ta┼č, prostat ve genital organ ameliyatlar─▒, vs
K─▒s─▒rl─▒k ile ilgili tetkik ve tedaviler; Görüntüleme ile ilgili endoskopik muayeneler,
Üroflometrik muayeneler te┼čhis ve tedavileri yap─▒lmaktad─▒r.

Prostat ve mesane TUR ameliyatlar─▒, aç─▒k ve kapal─▒ ta┼č ameliyatlar─▒ (üreteroskopi, perkütan nefrolitotomi), ta┼č k─▒rma (ESWL) tedavisi gibi rutin operasyonlar d─▒┼č─▒nda ürolojik kanser ameliyatlar─▒, çocuk ürolojisi ameliyatlar─▒, ürodinami ve erkek cinsel i┼člev bozukluklar─▒ konular─▒nda verilen yo─čun t─▒bbi hizmet aç─▒s─▒ndan bölüm üroloji konusunda lider bir merkez konumundad─▒r.

Prostat büyümesine (BPH) ba─čl─▒ idrar rahats─▒zl─▒klar─▒n─▒n tedavisinde güncel ilaç ve cerrahi tedavi yöntemleri (TUR, Greenlight Lazer PVP, Greelight Lazer HPS, Feedback Termoterapi) uygulanmaktad─▒r.

Ayr─▒ca prostat kanseri taramas─▒ ve prostat enfeksiyonlar─▒n─▒n tedavisi gibi prostat sa─čl─▒─č─▒n─▒ ilgilendiren alanlarda yo─čun çal─▒┼čmalar yap─▒lmaktad─▒r.

Üriner sistem ta┼č hastal─▒─č─▒ tedavisinde yüksek teknoloji olanaklar─▒n─▒n kullan─▒labildi─či endoskopik (kapal─▒ sistem) ameliyatlar s─▒kl─▒kla uygulanmaktad─▒r.

Cerrahi tedavinin yan─▒s─▒ra ta┼č k─▒rma (ESWL) yöntemi ile ta┼člar─▒n anestezisiz ve ayaktan tedavisi mümkün olmaktad─▒r. Üroloji bölümü ta┼č hastal─▒─č─▒n endoürolojik tedavisinde (üreteroskopi, perkütan böbrek ta┼č─▒ cerrahisi – PCNL) deneyim aç─▒s─▒ndan önde gelen merkezidir. 

TIBBI KADRO