MEDICAL PALACE HASTANESİ

Kayseri Medical Palace Hastanesi olarak 2004 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek üzere Kayseri'de halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.  Ana ilkesi; tüm tıbbi bilgi ve donanımı gelişen çağın uygunluğuna bağlı kalarak hastanın sağlığına kavuşmasını sağlamak, tıbbi deontoloji kurallarından ödün vermeden hizmet sunmak olan hastanemiz bu anlayışından taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Yenilenen yüzümüz, yenilenen hizmet anlayışımız ve yenilenen binamızla birlikte, hastanemizde tüm cihazlarımız yenilenmiş, son sistem görüntüleme (MR, BT, Anjiyo) üniteleri hizmete eklenmiştir.  Kayseri ve komşu illeri olan Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Sivas, Yozgat, Aksaray, Kahramanmaraş gibi yaklaşık 6.000.000 nüfusu ilgilendiren Yoğun bakım ihtiyacının giderilebilmesi için en üst seviye tıbbi cihazlarla donatılmış, multidisipliner uzman hekim kadrosuyla şehrimizin en büyük 32  yataklı Erişkin Yoğun Bakım ünitesi hizmete sunulmuştur. Bu hizmet ile bölgenin önemli bir açığını MEDICAL PALACE olarak çözümlemiş durumdayız.

Hastane politikamız olarak tedavisi mümkün olan hiçbir vatandaşımızı hizmetten mağdur etmeme anlayışımız her şeyden önce bizlerin hekimlik andı olarak kabul edildiği için üst düzey sağlık hizmetinden taviz verilmemektedir. Bu anlayış ile yine özellikle Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisinde, Beyin ve Sinir Cerrahisinde, Genel Cerrahisinde yaşadığımız bölgeden öte dünya literatüründe vakalar yapılmaktadır. Üstün gayret ve bilgi ile çalışan ünitelerimizin başarıları takdire şayandır.

Tam teşekküllü hastane olarak hizmet veren kurumumuzda tüm tıbbi branşlar mevcut olup son teknoloji cihazlar ile donatılmıştır. Hastanemizde otelcilik hizmeti ve hasta konforunu artırmak anlayışı ile tüm polikliniklerimiz, hasta odalarımız yenilenmiş olup A sınıfı hizmet verilmektedir.

Tüm hastalarımız bizlere emanet anlayışı ile empati duygusundan ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz.

Saygılarımla

 

Op. Dr. Ayhan GÜLTEKİN

MEDICAL PALACE HASTANESİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI